Liza – portret biznesowy


Liza jest poszukiwaczem złota. Pomaga firmom znaleźć to co najcenniejsze… czyli pracowników. Rekrutuje i doradza w wyborach ścieżki zawodowej. Ostatnio Liza zaprosiła mnie do przygotowania jej portretu biznesowego, który będzie mogła wykorzystać na swojej stronie http://hrsolo.pl/ oraz portalach społecznościowych. Podziękowania dla firmy Expo-Łódź za udostępnienie obiektu przy ul. Politechniki 4 w Łodzi. O nadchodzących targach możecie poczytać również na ich stroniehttp://expo-lodz.pl/. Lizo, dziękuję za współpracę:). Zapraszam do oglądania.

Milena i Mateusz – zapowiedź


Pełni energii, spontaniczni i nieszablonowi -tak pokrótce można opisać Milenę i Mateusza. Nawet w tych bardziej stresujących momentach (… i ślubuję Ci miłość, wierność…:)) uśmiech nie schodził z ich twarzy. Mileno i Mateuszu, dziękuję za wspólnie spędzony czas. Poniżej kilka fotografii z ceremonii ślubu oraz sesji plenerowej. Zapraszam do oglądania.

Mariola i Piotr – zapowiedź


Mariola i Piotr – bohaterowie jednej z najnowszych sesji fotograficznych. Zarażają nie tylko optymizmem, ale i pozytywną energią:) A tej z pewnością nie brakowało zarówno podczas ceremonii, jak i na sesji w plenerze. Poniżej kilka fotografii z ich Wielkiego Dnia. Mariolu i Piotrze, dziękuję! Zapraszam do oglądania.

Agnieszka i Michał – za zającem


Bywa tak, że czasu na przygotowanie się do sesji jest bardzo mało… bateria w połowie, pamięć spakowana na pamięć do kieszeni co zwykle… koncepcja na ujęcia formowana trochę w biegu. Na dodatek loteria z pogodą. Pół biedy, jeśli to słoneczne lato. W drugim sceneriuszu nie ma w ogóle czasu na przygotowania, za to ten przeznaczony na sam dzień (dni) zdjęciowe jest mocno ograniczony. Wtedy też na pierwszy plan wysuwa się logistyka i sprawna ogranizacja całego przedsięwzięcia. Ale ok, dosyć tego marudzenia… przedstawiam Wam kilka ujęć z sesji plenerowej Agnieszki i Michała, która trochę tak, “na zająca” – w biegu:) odbyła […]

Karolina i Marcin – zapowiedź


Przed Wami dwójka ludzi o kosmicznej wręcz energii ducha – Karolina i Marcin. Dziś mały “sneak peek” z ich Wielkiego Dnia oraz sesji w plenerze, a już wkrótce kolejne kadry… Zapraszam gorąco!:)