Opinie


fotograf seweryn pietrucha opinie

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem talentu i profesjonalizmu Seweryna. Ogromna serdeczność i poczucie humoru Seweryna sprawia, że podczas ślubu, wesela i sesji plenerowej ma się wrażenie, że nie przebywa się tylko z osobą, która wykonuje powierzone mu zlecenie a ze starym dobrym znajomym. Pomimo kapryśnej pogody podczas pleneru zdjęcia wyszły świetnie i za każdym razem uchwycony jest na nich wyjątkowy moment. Zdjęcia doskonale oddają emocje, które towarzyszyły nam tego dnia.

Z całego serca polecamy Seweryna wszystkim przyszłym Parom Młodym.

Karolina i Marcin

fotograf seweryn pietrucha opinie

Mówi się, że nie wymaga ani wielkiej siły ani magii odtworzenie czyjejś twarzy na zdjęciu. Magią jest postrzeganie ludzi w zupełnie nowy sposób… i to właśnie zrobił Seweryn. Patrząc na nasze zdjęcia odnosimy wrażenie, że każde z nich to inny odcień naszej miłości, inna historia, wspomnienie. Ten dzień na zawsze pozostanie w naszej pamięci, jako wspaniała przygoda a na jego pamiątkę mamy nasze cudowne zdjęcia, które przypominają nam o tym co najważniejsze… Dziękujemy!

Emilia i Kamil

fotograf seweryn pietrucha opinie

Jeszcze na długo przed tym, jak zaczęliśmy przygotowywania do ślubu i wesela, wiedzieliśmy, że to Seweryn będzie nam towarzyszył w tym dniu. I to był strzał w dziesiątkę! Zdjęcia są naturalne i spontaniczne, bez pozowania i sztucznych uśmiechów, na czym szczególnie nam zależało. Dzień pleneru był baaardzo napięty… I mimo zmęczenia, naszych dziwnych pomysłów i ciągłych wygłupów Sewerynowi udało się uchwycić emocje, towarzyszące dwojgu szczęśliwych i zakochanych ludzi. Pełen profesionalizm! Dziękujemy.

Karola i Karol

fotograf seweryn pietrucha opinie

Plener był czymś wyjątkowym… Mimo zimna i śniegu atmosfera była gorąca! Dużo śmiechu i miłe towarzystwo powodowało, że temperatura nie miała znaczenia:) Zdjęcia wyszły idealnie, byliśmy zachwyceni profesjonalizmem i kreatywnością Seweryna czego wynikiem jest wiele ciekawych, naturalnych zdjęć… Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania!

Agnieszka i Michał

fotograf seweryn pietrucha opinie

To był dzień 27 października 2012, dzień naszego Ślubu. Rano wstajemy, wyglądamy przez okno, a tam biało, spadł pierwszy śnieg, tydzień wcześniej piękna złota jesień, a tu za oknem zwiastun zimy… Pomyślałam, dlaczego akurat dziś? I dzisiaj znam już odpowiedź, otóż nie zapomnę nigdy pogody w nasz dzień Ślubu, zawsze będę to pamiętać, heh. Fotografa mieliśmy już wybranego wcześniej, znamy Seweryna z wesela mojego szwagra, bardzo nam się spodobały zdjęcia, więc byliśmy zdecydowani. I nie pomyliliśmy się. Mimo tej pogody, zdjęcia wyszły rewelacyjnie, nawet uwiecznione zostało pierwsze rzucanie sie śnieżkami…

Zdjęcia realistyczne, wykonane w wysokim standardzie, wszystko świetnie przygotowane, rewelacja. Mieliśmy jeszcze zrobić zdjęcia w plenerze, ale zima tak długo nas trzymała, że odpuściliśmy, ale wiem na pewno, ze zamiast zdjęć ślubnych z pleneru zrobimy sobie sesje rodzinna z naszym Filipkiem, który nota bebe był głównym Gościem na weselu i nawet Sewerynowi udało się mu zrobić piękne fotki mimo to, że trudno go uchwycić, bo to dziecko jest w wiecznym ruchu, hehe, a jednak mistrzowi się udało.

Bardzo dziękujemy, za miłe wspomnienia i na pewno się odezwiemy.

Filip, Magda i Tomek

fotograf seweryn pietrucha opinie

Uważam się za profesjonalistę w swoim fachu i do zaplanowanej sesji zdjęciowej szukałem również profesjonalnego fotografa! I udało mi się znaleźć! Seweryn to prawdziwy zawodowiec w swoim fachu, co w połączeniu z wielkim ogniem pasji przyniosło świetne rezultaty! Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania! Zdecydowanie polecam!

Bartosz Batra - www.viptrening.pl

fotograf seweryn pietrucha opinie

Ciąża to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego też zdecydowałam się aby uwiecznić mój rosnący brzuszek. Seweryn przyznał się, że nigdy wcześniej nie robił sesji ciążowej, ale jego profesjonalne podejście, pomysłowość i oryginalność okazały się tym czego oczekiwałam. Sesja wyszła rewelacyjnie.Zdjęcia są pełne refleksji, delikatności, a zarazem zwariowane i z humorem. I nawet moja córka Hania chętnie pozowała do zdjęć. Po pewnym czasie zastanawialiśmy się czyja to jest sesja: mamy czy córki? To ona była na pierwszym planie. Podsumowując: Polecam wszystkim kobietom w ciąży. Pokażcie swoje cudne brzuszki. To piękny czas, wart uwiecznienia!

Hania i Magda

fotograf seweryn pietrucha opinie

Nasz plener był planowany od dawna. Miał uwiecznić roczek naszego synka. Sądziłam, że dzieci będą na tyle niesforne, że zjedzą mnie nerwy i będzie sztywno. Ha i tu się myliłam! Czułam się tak swobodnie, że byłam jak dziecko i wygłupom nie było końca. A kiedy Seweryn zrobił zdjęcia? Nie wiem, ale są i są piękne. Dzięki za tą pamiątkę, cudownie będzie wrócić do tych zdjęć za naście lat…

Kompletna rodzinka: Ania, Piotrek, Magda i Artur

fotograf seweryn pietrucha opinie

Seweryn jest najlepszym fotografem jakiego do tej pory spotkaliśmy. Zdjęcia są rewelacyjne, co potwierdzają mimy naszych znajomych za każdym razem kiedy je oglądają:) Żadnego pozowania, udawania – wszystko profesjonalne, pomysłowe i naturalne w luźnej, wesołej atmosferze. Polecamy wszystkim, którzy chcą być pewni że dokonali świetnego wyboru. Seweryn – jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.

Agata i Grzegorz

fotograf seweryn pietrucha opinie

Chwile spędzone z Sewerynem uważamy za magiczne. Jego zaangażowanie, profesjonalizm, ale również spontaniczność oraz koleżeńskość sprawiły, że współpraca z Nim była ogromną przyjemnością. Jego ciągła otwartość na nowe pomysły, ale także umiejętność przekonania nas do własnego zdania jest bardzo ważnym atrybutem dobrego fotografa. Co do efektów, były wprost spektakularne!!! Takich zdjęć jak Seweryn nie robi nikt. Fotografie z pleneru, ślubu oraz z przyjęcia weselnego zapierają dech w piersiach. Taki piorunujący wręcz efekt zdjęcia wywołują nie tylko na nas, ale również na innych osobach, które miały przyjemność je oglądać. Na pewno podczas następnych tak ważnych wydarzeń i uroczystości w naszym życiu nie zabraknie Seweryna, który ze swoim niegasnącym zapałem będzie je dokumentował. Pozdrawiamy.

Iza i Daniel

fotograf seweryn pietrucha opinie

Sesja była prezentem od brata z narzeczoną, za którą jeszcze raz dziękujemy. Trochę się obawialiśmy gdyż nie lubimy pozować do zdjęć, a tym bardziej nie wiedzieliśmy jak zareaguje mały Danielek (11 miesięcy). Seweryn stworzył tak miłą i swobodną atmosferę, że nie czuliśmy obecności aparatu. Nawet Danielek zachowywał się naturalnie i bawił się jak na zwykłym spacerku. Naszym zdaniem Seweryn idealnie uchwycił osobowość Danielka, jego urok i charakter.

Dziękujemy za album, który jest przepiękną pamiątką:)

Magda, Darek i Danielek

fotograf seweryn pietrucha opinie

Zdjęcia zawsze były i będą dla nas najcenniejszą pamiątką minionych chwil. Dlatego nasze oczekiwania wobec tych ślubnych były, nie ukrywamy, wysokie… Sewerynowi udało się je spełnić w najlepszym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy zachwyceni i dumni ze zdjęć, które tak chętnie i często będziemy oglądać i pokazywać naszej rodzinie, znajomym i pewnie też dzieciom i wnukom. Najbardziej podobają się nam ujęcia na zamku w Ogrodzieńcu… Sewerynowi udało się uchwycić klimat tego miejsca, w czym niewątpliwie „pomogła” kapryśna pogoda, dostarczając nieprzewidzianych atrakcji. Spisał się świetnie, za co mu bardzo dziękujemy!

Magda i Konrad

fotograf seweryn pietrucha opinie

Sesja w plenerze była super zabawą! Podczas której dzięki Sewerynowi uśmiech nie znikał z naszych buziek. Świetnie wtopił się w otoczenie, nie wyróżniając się, co nie powodowało skrępowania wśród gości. Efektem obecności Seweryna podczas imprezy komunijnej były pomysłowe, oryginalne i oddające radość uroczystości fotografie. Elizka z rodzicami i całą rodzinką dziękuje za piękne chwile uwiecznione na zdjęciach!

Eliza z Rodzicami

fotograf seweryn pietrucha opinie

Spojrzenie dumnego ojca, czuły gest matki, wzruszenie babci – te oraz inne emocje zostały uwiecznione przez Seweryna podczas rodzinnej uroczystości. Zdjęcia przez Niego zrobione są zapisem niezwykle ważnych chwil
w naszym życiu. Za każdym razem, gdy oglądam fotografie, zastanawiam się, kiedy On to zrobił? Nawet przez moment nie musieliśmy silić się na sztuczne uśmiechy czy przerysowane pozy. Seweryn był czujny i zarejestrował wszystko to, co warte zatrzymania w kadrze. Dobry fotograf musi działać niczym detektyw – czasem z ukrycia, innym razem pod presją czasu (dzieci raczej mają temperament i nie ustoją w miejscu). Poza tym od jednego i drugiego wymaga się cierpliwości, własciwego doboru metod i środków oraz zachowania pełnej dyskrecji;) W związku z powyższym, śmiało możemy określić Seweryna Sherlockiem Holmesem. Jeden wybrał lupę, drugi wysokiej klasy aparat. Łączy ich wnikliwe patrzenie na otaczającą rzeczywistość i oryginalność. Jeszcze raz dziękujemy za 3 lipca….

Kuba, Ewelina i Witek

fotograf seweryn pietrucha opinie

Miało być tak…. krótkie spotkanie, kilka fotek, luźne rozmowy, trochę śmiechu, a efekt był taki, że ja zostałam królową, „mój Ci on” został Turbo Dymo Menem – królem się znaczy;). W międzyczasie roznieśliśmy stodołę tańcem (podobno to było tango:)), a wszystko to zostało sprytnie zarejestrowane przez wprawne oko Profesjonalisty w sposób nam do końca niewiadomy. Sam efekt był dla nas prawdziwym szokiem. Kilka godzin dobrej zabawy zamieniło się w całkowicie profesjonalną sesję, dopracowaną i zapiętą na ostatni guzik. Z pewnością Seweryn jest godnym polecenia fotografem i w przyszłości z przyjemnością skorzystamy z Jego usług.

Ania i Błażej:)

fotograf seweryn pietrucha opinie

Zabawa połączona z pełną profesją. Bawisz się, a w miedzyczasie powstają świetne zdjęcia. Efekt jest naprawdę rewelacyjny. Zdjęcia są naturalne, bez przesadnego pozowania. Po paru chwilach zapominam o obecności aparatu, a w miedzyczasie rodzą się wspólnie kolejne zdjęcia. Mam za sobą już parę naprawdę udanych spotkań z Sewerynem i czekam na następne…

Kinga

fotograf seweryn pietrucha opinie

Zdjęcia ze ślubu, wesela oraz pleneru są fantastyczne, wręcz nierealne. Zapierają dech w piersiach. Są historią, do której możemy powracać w każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z równie wielkimi emocjami. Poprzez swoją niezwykłość dostarczają nam mnóstwo radości i wzruszeń z każdego szczegółu. Seweryn ujął nas poczuciem humoru, podejściem do klienta, niesamowitą dyskrecją w trakcie uroczystości. Wszystkim tym, którzy oczekują spektakularnego efektu, profesjonalnej pamiątki i obsługi na najwyższym poziomie – szczerze polecamy! Skromnie za wszystko bardzo dziękujemy.

Milena i Łukasz

fotograf seweryn pietrucha opinie

Zrezygnowaliśmy ze standardowej sesji w studiu fotograficznym i wzięliśmy Seweryna. To była chyba najlepsza z możliwych decyzji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całego przebiegu naszych sesji zdjęciowych, a same zdjęcia wyglądają cudownie. Na plenerze Seweryn potrafił stworzyć miłą atmosferę. Nie narzucał nam swoich koncepcji, a jedynie proponował różne rozwiązania. W efekcie zdjęcia wyszły zadziwiająco naturalnie.

Dziękujemy za wszystko Sewerynowi i serdecznie polecamy.

Karolina i Damian

fotograf seweryn pietrucha opinie

Zgłosiliśmy się do Seweryna z prośbą o wykonanie zdjęć naszych apartamentów, sprawa była bardzo pilna bo zaczynał się sezon, apartamenty były już gotowe, a my nie mieliśmy zdjęć. Z Sewerynem współpracowaliśmy już wcześniej, przygotował nam świetną panoramę 3D ze współpracy byliśmy zadowoleni więc zgłosiliśmy się ponownie. Po raz kolejny Seweryn wykazał się profesjonalizmem, z dużą starannością za pomocą obiektywu i własnych umiejętności fotograficznych realizował nasze wizje w apartamentach, dawał nam cenne wskazówki i nowe pomysły. Sesja wyszła rewelacyjnie, chwilę po tym realizowaliśmy z Sewerynem kolejne projekty zdjęcia wypożyczalni skuterów oraz Friends Hostel. Gorąco polecam, efekty rewelacyjne!!!

Marzena, Natalia i Kuba z Friends Hostel